Zaznacz stronę

Nowy Dom Holding

Firma deweloperska z Chodzieży

Tablica Strony Internetowej

 

Nazwa Firmy: Nowy Dom Holding

Miejscowość: Chodzież

Adres WWW: http://nowydom.com.pl

Branża: budowlana, deweloperska ( sprzedaż działek budowlanych, budowa domów,  )

Logo Merano Invest

Opis witryny:

Zobacz witrynę internetową Firmy Nowy Dom Holding z Chodzieży – lokalnego dewelopera sprzedającego działki budowlane na terenie Piły, oraz z Wielkopolsce ( Plecemin, Jaracz, Klotyldzin itp. ) od ponad 20 lat w branży.

Największą inwestycją prowadzoną przez Nowy Dom to sprzedaż działek budowlanych w Pile, na terenie atrakcyjnej Zawady. W bezpośrednim sąsiedztwie spokojna okolica otoczona lasem. Do centrum Piły zaledwie 5 km. Na terenie osiedla zakończonych jest ok. 60 inwestycji budowy domów jednorodzinnych z ponad 200 planowanych. Połączenie spokoju przedmieścia z bardzo wygodnym i szybkim dojazdem w każde miejsce Piły sprawia, iż zakup działek budowlanych na terenie osiedla Zawada jest bardzo atrakcyjne.

Oprócz lokalizacji Zawada, Nowy dom posiada także inne działki pod budowę na sprzedaż. Takie jak Plecemin ( gmina Tarnówka ) ok 15 km od centrum Piły, Klotyldzin gm. Margonin ( nad Jeziorem margonińskim ) oraz Jaracz – gm. Rogoźno przy trasie krajowej nr 11 Piła – Poznań.

Zapraszamy na stronę z ofertą zakupu działek budowlanych pod budowę nowych domów ( w ofercie także projekty tych domów)  pod adresem: http://nowydom.com.pl/oferta/

Zrzut ekranu Serwisu WWW

Zrzut ekranu www Merano Ivest
Słowa Kluczowe

 

  • Działki Budowlane Piła
  • Działki na sprzedaż Piła
  • Nowy Dom
  • Działki budowlane Plecemin
  • Działki budowlane na sprzedaż
Mapa
Linki pokrewne