DJ Imprezator

DJ, Konferansjer na wesele w Poznaniu, Bydgoszczy

Tablica Strony Internetowej

 

Nazwa Firmy: DJ Imprezator

Miejscowość: Piła, Poznań, Bydgoszcz

Adres WWW: http://imprezator.pl

Branża: rozrywkowa, weselna, evntowa

IMPREZATOR Logo

Opis witryny:

Zapraszamy do obejrzenia witryny WWW DJ Impezatora z Piły. DJ zajmuje się obsługą muzyczno konferansjerską imprez okolicznościowych ( wesela, imprezy firmowe, imprezy rodzinne ) głównie na terenie Poznania, Bydgoszczy ( wielkopolski )

Imprezator, jak sam nazwa wskazuje, to idealny DJ na wesele, który rozkręci nawet najbardziej drętwe towarzystwo. Dzięki doświadczeniu, wyczuciu oraz dużej aparycji potrafi nawiązać kontakt z wszystkim na parkiecie. Dodatkową zaletą jest to, iż DJ IMPREZATOR jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, dzięki czemu masz pewność iż odtwarzana muzyka pochodzi z legalnych źródeł i posiada odpowiednie zezwolenia i licencje. DJ posiada cały niezbędny sprzęt do nagłośnienia usługi w warunkach do 250 osób, wraz z odpowiednim oświetleniem.

Oprócz zalet jako DJ, Imprezator posiada duże doświadczenia jako konferansjer ( prowadził m.in. imprezy pod szyldem Browarów ŻYWIEC, Strefy Kibica podczas EURO 2012,) Posada szerokie kontakty z artystami występującym na polskich scenach muzycznych. Dar konferansjerski przekuwa także na prowadzenie imprez nie tylko jako „grający DJ” ale także jako wodzirej.

Zapraszamy na stronę z ofertą DJ’a Imprezatora : http://imprezator.pl/oferta.html

Zrzut ekranu Serwisu WWW

Zrzut ekranu www Iprezator PL

Galeria DJ IMPREZATORA

Słowa Kluczowe
  • DJ na wesel Poznań,
  • DJ na wesele Bydgoszcz,
  • DJ wodzirej na wesele,
  • DJ Imprezator
Mapa
Linki pokrewne